Naši partneři

logo

Naboso je obchod s bosonohou obuví ve Čkalově ulici č.6 v pražských Dejvicích. Nabosáci mají k zemi dokonale blízko, protože chození naboso berou velmi doslova a poctivě ho praktikují. V obchodě Naboso Vám jednak dobře poradí s výběrem zdravé obuvi, jednak se můžete na zdejší Běžecké klinice dozvědět o tom, jak se co nejlépe sladit s geometrií a stavbou těla při běhu. Dejte svému kroku lehkost!!

V obchodě Naboso si můžete vyzvednout své obejdnávky z našeho e-shopu nebo si můžete některé uzemňovací produkty přímo zakoupit.


 lecebne-kody

 

Mira Lišková je terapeutkou metody Léčebné kódy a na svém webu prodává některé uzemňující produkty. K uzemňující podložce u ní můžete pořídit Set pro uzemnění s planetou Zemí a pro práci s Léčebnými kódy.


 

Studio regenerace a kosmetiky v Kroměříži se stará o celkovou regeneraci, detoxikaci, redukci váhy a omlazení svých klientů. Uzemňovací náramky a podožky k této péči rozhodně patří, najdete je tedy i v jejich nabídce.


 

 untitled-2-2

Bosonohá obuv si dnes získává čím dál více příznivců, ale boty, které nejsou jen zdravé pro nohu, ale také uzemňují, jsou v dokonalosti toho, co bychom si od obuvi mohli přát, asi nejdále. U Pathika takové boty najdete. Hurá.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.