Naši partneři

logo

Naboso je obchod s bosonohou obuví ve Čkalově ulici č.6 v pražských Dejvicích. Nabosáci mají k zemi dokonale blízko, protože chození naboso berou velmi doslova a poctivě ho praktikují. V obchodě Naboso Vám jednak dobře poradí s výběrem zdravé obuvi, jednak se můžete na zdejší Běžecké klinice dozvědět o tom, jak se co nejlépe sladit s geometrií a stavbou těla při běhu. Dejte svému kroku lehkost!!

V obchodě Naboso si můžete vyzvednout své obejdnávky z našeho e-shopu nebo si můžete některé uzemňovací produkty přímo zakoupit.


SZS logo
 
Hana Strnadová
terapeut, soukromá praxe s uzemňujícími produkty, při sezení s klienty používá uzemňující produkty, vyhledává a podporuje bosonohou chůzi, uzemňování v přírodě.
 
 
 
________________________________________________________________________________________________________________
 lecebne-kody

 

Mira Lišková je terapeutkou metody Léčebné kódy a na svém webu prodává některé uzemňující produkty. K uzemňující podložce u ní můžete pořídit Set pro uzemnění s planetou Zemí a pro práci s Léčebnými kódy.


Slovensko a Maďarsko:
Firma FRICO PEPPE, IČ 36546577, SNP č. 21, 936 01 Šahy

zabývá se také dřevostavbami http://www.domynant.sk/


Kontakt: fricopeppe@gmail.com, tel. +421 905 327 118 (ve slovenštíně a maďarštině)


 

 untitled-2-2

Bosonohá obuv si dnes získává čím dál více příznivců, ale boty, které nejsou jen zdravé pro nohu, ale také uzemňují, jsou v dokonalosti toho, co bychom si od obuvi mohli přát, asi nejdále. U Pathika takové boty najdete. Hurá.


 logo-zako-en-n-gabri-ka

Alice Najmanová CBP, certifikovaná terapeutka systému BodyTalk užívá uzemňující produkty při svých terapiích. Více o Bodytalku najdete na jejích stránkách https://www.yourhealthwithin.com.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.