ERTHE - uzemňující proužky do bot

 
Efekt lupa
 

Pokud chcete být uzemněni v jakékoli botě, stačí si proužky nalepit dle návodu do bot a můžete si užívat účinky uzemnění kdekoli.

Proužky do bot jsou ideální do přírody.

Na tvrdém povrchu ve městě - asfalt, beton, se bohužel ochodí do tří měsíců. V přírodě vydrží.

Dostupnost Skladem (6 ks)
Běžná cena 835 Kč
Ušetříte 375 Kč (–44 %)
460 Kč    
Značka Erthe Australia
Kategorie Produkty
 

Pokud chcete být uzemněni v jakékoli botě, stačí si proužky nalepit dle návodu do bot a můžete si užívat účinky uzemnění kdekoli.

Návod:
Menším koncem na podrážku boty
Očistěte obuv, na kterou se chystáte proužek použít, usušte ji a podrážku očistěte čistícím prostředkem přiloženým v balení. Proužek pak dobře přilne. Odlepte modrý proužek a nalepte jej na očištěnou podrážku.Podržte menší konec proužku na podrážce asi 2 minuty.
Tip: prohlédněte si svoje staré boty a všimtěte si, kde jsou nejvíce prochozené. Těmto místům se při umístění menší části proužku na podrážce vyhněte.

Hlavní proužek
Hlavní proužek musí být velmi těsně nalepený na stranu boty. Nalepujte proužek pečlivě postupně tak, aby ani kousek neodstával.

Větším koncem dovnitř boty
Nejlepší místo pro větší konec proužku je uvnitř boty pod patou. Pokud není možné nalepit proužek z boku pod patu, nalepte jej podél zadní
strany boty nebo z vnitřního boku boty tak, aby s ním chodidlo (nebo chodidlo skrze ponožku) bylo v kontaktu.
Jakmile proužek nalepíte, stoupněte si na 30 sekund do boty, aby na proužek působil tlak. Pokud možno po dobu 48 hodin boty nenoste.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Prouzky 22.10.2019 15:37
Jestli to chápu správně tak dva proužky se dávají do bot a dva proužky z druhé strany bot jako vlastně na podrazku? Jak potom uzemnění teda funguje? jakým způsobem je tam vytvořen ten kontakt. Já používám už několik let prostěradlo na noc- takhle to původní bílé jsem s ním velmi spokojená chci se ještě zeptat jaká je u něj vlastně životnost? Me psaní je vlastně diktování do telefonu protože mám zlomenou ruku takže mám trošičku ten text takový hodně blbě strukturovaný.????
Odpovědět
L Avatar autora 22.10.2019 22:15
Dobrý den, každý proužek se nalepí na podrážku boty a přes vnější bok boty pokračuje dovnitř boty pod patu/chodidlo. Sada obsahuje dva proužky, každý pro jednu botu. Jeden proužek tedy vede od podrážky dovnitř boty. Tím je chodidlo spojené se zemí. Životnost prostěradla se uvádí cca 50 vyprání, plus mínus. Měří se to testetem vodivosti nebo voltmetrem. Tester vodivosti můžeme zaslat na zapůjčení nebo koukněte na video jak použít voltmetr v sekci Blog. Klidně nám napište mailem, domluvíme se. Zdravím a přeji, ať se ruka dobře hojí, Lenka
M Avatar autora Barva 16.1.2020 10:38
Jak si vyberu barvu? Já chci bílé. ^^
Odpovědět
J Avatar autora Jenom na boso? 31.3.2020 06:19
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli budu s těmito pásky v botě uzeměný i přesto, že na sobě budu mít obyčejné nevodivé ponožky nebo jestli je nutné je nemít v botě vůbec. Díky.
Odpovědět
L Avatar autora 1.4.2020 21:00
Doporučujeme ponožky, které nebudou výrazně silné. Noha se vždycky v botě trošku napotí, tím se i nevodivá ponožka stane vodivou a lze ji mít. Nemusíte být úplně naboso.
IO Avatar autora Složení 7.2.2023 11:35
Dobrý den, mohu poprosil složení materiálu? Děkuji
Odpovědět
L Avatar autora 7.2.2023 13:39
Dobrý den, výrobce uvádí jako složení viskoelastický polymer. Výrobek působí jako pružný plast. Nepřežije ale všechno, na tvrdém povrchu ve městě se ochodí. Je lepší používat jej do přírody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.